چهارشنبه 30 خرداد 1403
مجمع عمومی 1394
چاپ
جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه دفتر مرکزی کانون با دستور جلسه تصویب عملکرد و ترازنامه سال مالی منتهی به 1393.12.29، تعیین حق عضویت و روزنامه کثیرالانتشار و انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره ( با توجه به اتمام دوره سه ساله هیأت مدیره قبلی ) و بازرس ، با حضور اعضای کانون و سردار انصاری قائم مقام ریاست بنیاد و تعدادی از مدیران و کارکنان دفتر مرکزی بنیاد و نماینده وزارت کشور (خانم صیدی) در روز پنجشنبه 1394.04.11 در محل مرکز فرهنگی سید الشهداء واقع در تهران خیابان شهید مفتح پایین تر از میدان هفتم تیر تشکیل شد.

در ابتدای جلسه سردار انصاری قائم مقام محترم ریاست بنیاد با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: امیدوارم سیره و راه امامان را در هر مرحله از زندگی فردی و اجتماعی پیشه خود کنیم چراکه همه این بزرگواران، ما را به مکارم اخلاقی سفارش کرده‌اند، از امام حسن (ع) نیز نقل است که «نیکوترین نیکی‌ها، اخلاق نیک است.»
قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران با تأکید بر اینکه بازنشسته آیینه تمام نمای یک شاغل است، افزود: بازنشستگی پایان تلاش نیست، بلکه آغاز یک تلاش دوباره است. بازنشستگان، سرمایه اجتماعی و پشتوانه بنیاد هستند چراکه آن‌ها کارکنانی بودند که سختی‌های دهه 60 را تجربه کرده و سازمان را بنیان‌گذاری کردند، این کارکنان در زمان جنگ تحمیلی وظیفه خطیر پشتیبانی از رزمندگان و خانواده معظم شهدا را بر عهده داشتند و دارای تجربیات خدماتی و فرهنگی گران‌سنگ، ذی‌قیمت و بسیار با ارزشی هستند.
وی خاطرنشان کرد: مهم‌ترین وظیفه سازمان و بازنشسته، جلوگیری از قطع ارتباط متقابل و وابسته این دو از یکدیگر است. ارتباط بین سازمان، کانون و بازنشستگان باید همواره برقرار باشد چون این ایجاد ارتباط، اوج بهره‌مندی شاغلین از بازنشستگان و همچنین بهره‌مندی سازمان از این تجربیات است.
قائم‌مقام بنیاد تأکید کرد: وظیفه کانون، ایجاد پیوند با سازمان و انتقال تجربیات و وظیفه سازمان، عدم فراموشی بازنشستگان و ترویج فرهنگ تکریم بازنشستگان است چون اگر مدیران امروز، بازنشستگان را تکریم کنند آینده خود را تکریم کرده‌اند.
دکتر انصاری با تأکید بر اینکه ما می‌توانیم از پتانسیل بازنشستگی برای ادامه حیات خودمان استفاده کنیم، افزود: برای تغییر وضعیت ارتباط بازنشسته و سازمان از پیوسته به وابسته چاره‌ای جز ارتباط این دو با یکدیگر نداریم و در طول حدود 6 سال که از تأسیس این کانون و ثبت آن در وزارت کشور می‌گذرد، این ارتباط و پیوند برقرار بوده است.
قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان از شرکت‌کنندگان در انتخابات مجمع عمومی عادی سالیانه کانون بازنشستگان بنیاد خواست تا در این انتخابات فعالانه شرکت کنند و به کسانی رأی دهند که توانایی برقراری ارتباط با لایه‌های مختلف سازمان را داشته باشند.
 
در ادامه جلسه با انتخاب هیأت رییسه شامل: آقای عسگری (رییس) آقایان نجمی و رضایی (ناظرین) و آقای محمدی (منشی) جلسه وارد دستور کار شد.

جناب آقای حسین میر آبادی بازرس کانون ، گزارش بازرسی را ارائه نمودند.

سپس آقای هادی قلم نویس رییس هیأت مدیره کانون ، گزارش هیأت مدیره در خصوص عملکرد سال 1393 کانون را ارائه نمودند

در ادامه با انجام رأی گیری موارد ذیل به تصویب رسید:

1. تصویب عملکرد و ترازنامه سال مالی منتهی به 1393.12.29

2. تعیین حق عضویت سالیانه به مبلغ 500.000 ریال

3. انتخاب روزنامه کثیرالانتشار" روزنامه ابرار" برای درج آگهی های کانون

4. انتخاب هیأت مدیره و بازرس
تعداد حاضرین 166 نفر کل آراء مأخوذه : 164 رأی

الف - نتیجه رأی گیری انتخاب اعضای اصلی و علی البدل هیأت مدیره
ردیف
نام و نام خانوادگی داوطلبین تعداد آراء نوع عضویت
1 اکبر باقرزاده 127 اصلی
2 حمید باقرزاده 109 اصلی
3 حسین میرآبادی 108 اصلی
4 حسین قربانی فر 70 اصلی
5 محمد رضا امیر حسینی 69 اصلی
6 مهدی علی قنبری 58 علی البدل اول
7 داود پونکی 50 علی البدل دوم
8 فرامرز تقی خانی 46  
9 عبدالکریم هودگر 30  
10 علی نصیری 26  
11 رجبعلی باقرکاظمی 25  
12 فریدون میروهابی 9  
ب - نتیجه رأی گیری انتخاب بازرس

آقای بهرام جمشیدی با 98 رأی - بازرس اصلی
آقای رضا نظیفی با 25 رأی - بازرس علی البدل

در پایان از حاضرین به صرف افطاری پذیرایی گردید.