یکشنبه 24 تیر 1403
پیام نماینده ولی فقیه
چاپ

پیام نماینده ولی فقیه در بنیـادشهیـد و امـور ایـثـارگران
بـه بـازنـشستـگان بنـیـاد
 حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی شهدا را افضل افراد و بنیاد شهید را افضل نهادهای نظام اسلامی تعبیر فرمودند و خلف صالح ایشان حضرت آیت الله خامنه ای  (مدظله العالی) نیز این بنیاد را دستگاه عصمت و طهارت توصیف نمودند. بی شک خدمت در این نهاد مقدس نیز افضل همه ی خدمت ها بوده و افرادی که در این نهاد مطهر خدمت می کنند از برگزیدگان امت اسلامی هستند که خداوند متعال این توفیق بزرگ را نصیب ایشان فرموده است و چه خوش توفیقی است برای انسانی که خدمت به بهترین بندگان خدا تقدیر او گشته و چه روزی پر برکت است حاصل این خدمت. وحاشا به کرامت شهیدان که در قیامت خود راه بهشت را پیش گیرند و دست خادمان خود و خانواده  خویش را نگیرند و از آنان شفاعت نکنند. عزیزانی که عمر  شریف و پر ثمرشان را در نهایت خضوع و خشوع با کمترین توقع و انتظار در این نهاد مقدس صرف خدمت به خانواده های معظم شهدا و ایثارگران نمودند و نهایتاً به افتخار بازنشستگی نایل آمدند در واقع با خدای شهیدان معامله نمودند.

رسم بنیاد همواره بر این بوده که با همکاران در این نهاد تودیع نکرده و ضمن سپاسگزاری از زحمات آنان، همچنان ایشان را عضوی از مجموعه  خدمتگزاران فرهنگ شهادت و ایثار و خادمان اهل بیت شهیدان و ایثارگران به حساب می آورد. چرا که در عرصه عبادت خدا و خدمت به ارزشهای الهی، بازنشستگی معنی ندارد. خاصه آن که تجارب ارزشمند چند دهه تلاش خالصانه آن همکاران عزیز سرمایه ارزشمندی است که می تواند نقش مؤثری در تحقق اهداف الهی این نهاد مقدس ایفاء نماید.

اینجانب مراتب تقدیر صمیمانه و تشکر خاضعانه خود را به پیشگاه یکایک آن عزیزان تقدیم نموده و از پیشگاه خداوند منّان ( جلّ و علا) برای کلیه ی بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران عمر با عزت توأم با سلامتی و پاداش جاودانه و بی کران را مسئلت دارم. 

 
محمد حسن رحیمیان
نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران
آبان 1390