چهارشنبه 30 خرداد 1403
مراسم تکریم سال 1392
چاپ
مراسم تکریم بازنشستگان دفتر مرکزی بنیاد شهید و امور ایثارگران در روز شنبه پنجم بهمن ماه 1392 برگزار گردید.
در این مراسم که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران از ساعت 10 صبح در مرکز فرهنگی سیدالشهدا ، واقع در خیابان شهید مفتح – پایین تر از میدان هفتم تیر برگزار گردید، پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم و اجرای سرود جمهوری اسلامی ایران، جناب حجه السلام آقای ابطحی مدیر کل محترم توسعه منابع انسانی بنیاد، طی سخنانی به حاضرین خیر مقدم گفت.
 
در ادامه آقای هادی قلم نویس رییس هیأت مدیره کانون بازنشستگان بنیاد گزارشی از اقدامات کانون  را به سمع حاضرین رسانده و با توجه به هماهنگیهای صورت گرفته با معاونت توسعه مدیریت بنیاد، ابراز امیدواری نمود که خدمات بازنشستگان در چارچوب طرح تهیه شده از سوی مرکز نوسازی و تحول سازمانی و اداره کل توسعه منابع انسانی و کانون بازنشستگان، در بنیاد نهادینه شود تا در آینده دستخوش برخوردهای سلیقه ای نشود.
 
ایشان با  اشاره به ظرفیتهای کانون بازنشستگان و شرکت افق مهر (متعلق به کانون) در سطح بنیاد مرکز و استانها، درخواست نمود حتی المقدور از این ظرفیت در واگذاری فعالیتهای قابل برون سپاری بنیاد استفاده گردد.
 
آقای قلم نویس در خاتمه از برگزاری این مراسم و نیز واگذاری ساختمان اختصاصی به کانون و تأمین اعتبار برای تعمیرات و آماده سازی آن و اقدامات در شرف انجام برای تخصیص سهمیه سفرهای زیارتی و سیاحتی و مشارکت در برنامه دیدار از بازنشستگان بیمار، از بنیاد به ویژه معاونت محترم توسعه مدیریت قدردانی نمود.
 
در ادامه مراسم آقای مهندس میر مرادی معاون محترم توسعه مدیریت بنیاد ضمن تقدیر از خدمات بازنشستگان بنیاد در دوران خدمت آنان، بر تقویت کانون بازنشستگان و تداوم ارتباط با بازنشستگان و ارائه خدمات به آنان در ارتباط با سفرهای زیارتی و سیاحتی و اعطای وام و ... تأکید و اعلام آمادگی نمودند.
 
در پایان مراسم با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار به حاضرین هدیه ای تقدیم گردید.
 
لازم به ذکر است که مراسم تکریم بازنشستگان در 25 ذی الحجه (روز خانواده و تکریم بازنشستگان) برگزار می شد و در سال 1392 مقارن با نهم آبان ماه بوده که به دلیل تداخل برنامه های نماینده ولی فقیه و ریاست بنیاد ، به وقت دیگری موکول شده بود.