چهارشنبه 30 خرداد 1403
مراسم تکریم بازنشستگان 1390
چاپ

مراسم تکریم سال 1390
سومین مراسم تکریم بازنشستگان بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران و تعدادی از معاونین و مدیران کل بنیاد و میهمانان و بازنشستگان گرامی دفتر مرکزی در تاریخ 1390/9/1 در تالار ایوان شمس برگزار شد.
 
در این مراسم با شکوه علاوه بر سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین رحیمیان نماینده ولی فقیه و مهندس امینی معاون توسعه مدیریت بنیاد، متن پیام مهندس زریبافان معاون رییس جمهور و ریاست بنیاد به بازنشستگان قرائت و گزارش عملکرد کانون بازنشستگان توسط هادی قلم نویس رئیس هیئت مدیره این کانون ارائه و به 12 نفر از بازنشستگان منتخب لوح تقدیر و هدایایی که توسط معاونت محترم امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران تهیه شده بود اهداء گردید.
 
همزمان با مراسم تکریم بازنشستگان، جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه کانون صنفی بازنشستگان برای تصویب ترازنامه و عملکرد سال 1389 و انتخاب بازرس و تعیین حق عضویت سالانه و تعیین پس انداز ماهیانه صندوق اعتبار کانون نیز برگزار شد .
لازم به ذکر است که مراسم مذکور طبق روال دو سال گذشته در روز 25 ذی الحجه و مقارن با روز خانواده و تکریم بازنشستگان توسط دفتر مرکزی کانون در تهران برگزار شد.
در ضمن بر اساس گزارشات واصله از شعب کانون استانها، در تعدادی از استانها مراسم تکریم بازنشستگان برگزار گردید